DOMESTOS Extended Power Atlantic 2 l

EAN8718114416496
Kód výrobce68150893
PLU36577
Skladová dostupnostSkladem
Měrná jednotkaks
Tekutý čisticí a dezinfekční prostředek s vůní oceánu.


běžná cena: 59,50 Kč s DPH (49,00 Kč bez DPH)

Vaše cena: 49,00 Kč s DPH

Ks

Popis produktu:

Tekutý čisticí prostředek DOMESTOS Extended Power Atlantic je jedinečným pomocníkem v domácnosti pro hygienickou čistotu a bezpečí. Účinně dezinfikuje silně znečištěná místa a zabíjí 99,9 % známých bakterií a virů. Odstraňuje nečistoty a odolné skvrny a zanechává příjemnou vůni oceánu. Univerzální dezinfekční přípravek s obsahem aktivních molekul lze používat jak v neředěném stavu, tak i ředěný s vodou. Díky extra husté konzistenci přilne k povrchu i pod vodní hladinou a perfektně tak jako wc gel vyčistí toaletu.

Vlastnosti:
Víceúčelový čisticí prostředek DOMESTOS Extended Power Atlantic s vůní oceánu
Je speciálně vyvinutý pro dezinfekci silně znečištěných míst
Likviduje 99,9 % známých bakterií a virů
Účinně odstraňuje nečistoty a odolné skvrny
Zanechává příjemnou mořskou vůni
Přípravek lze používat neředěný nebo ředěný s vodou
Extra hustý čistič přilne k povrchu i pod vodní hladinou
Použití:

Neředěný - intenzivní dezinfekce:

Záchodové mísy a toalety: aplikujte pod okraj (cca 80 ml) a nechte působit 30 minut k likvidaci bakterií, hub, virů a spór. Pro optimální dlouhodobou ochranu proti vodnímu kameni a mikroorganismům používejte přípravek alespoň jednou denně.
Odtoky kuchyň / koupelna: pro dezinfekci a odstranění nepříjemného zápachu nalijte do odtoku a nechte 30 minut působit, poté důkladně opláchněte.
Umyvadla: nalijte do odtoku a přepadu a nechte 30 minut působit, poté důkladně opláchněte.

Ředěný - dezinfekce:

Podlahy a pracovní plochy: přidejte 180 ml přípravku do 5 litrů vody. Není třeba oplachovat. Nepoužívejte neředěný na podlahy.
Houbičky a hadříky na nádobí: přidejte 90 ml přípravku do kbelíku naplněného do poloviny vodou (2,5 l) a nechte 60 minut máčet.

Ředěný - bělení prádla:

Přidejte 20 ml přípravku do 5 litrů vody a namočte přes noc, poté důkladně vymáchejte. Vždy používejte plastovou nádobu. Vhodné pro použití v domácnostech se septickými nádržemi (20 ml).
Složení:
chlornan sodný, méně než 5 % bělící činidla na bázi chloru (chlornan sodný), neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, parfém, hydroxid sodný, Aminy, C12-18-alkyldimethyl, N-oxidy.

Upozornění:
Nepoužívejte na smaltované nebo pokovované (pochromované / pozlacené) povrchy. Nepoužívejte neředěný na podlahy. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí, barevné prádlo, syntetické tkaniny, kůži nebo oděvy se speciální úpravou (např. nehořlavé). Vždy dbejte pokynů výrobce tkaniny. Zabraňte kontaktu s textilií / nábytkem / koberci - může dojít k poškození. Při rozlití postižené místo otřete a opláchněte důkladně čistou vodou. Po použití si umyjte ruce.

Parametry

ZnačkaDomestos
VýrobceUnilever
Zařazení-čistící prostředkyWC

Komentáře:

Přidat komentář

Soubory:

Domestos-extended-power-atlantic.pdf