ZLATÝ SLITEK PAMP FORTUNA 1 OZ

ZLATÝ SLITEK PAMP FORTUNA 1 OZ

EAN
Kód výrobce Lady Fortuna 1 Oz 999.9
PLU 29982
Skladová dostupnost Skladem
Měrná jednotka ks
počet ks v balení 1
zlatý slitek

Zboží je nyní nedostupné

Popis produktu:

Délka: 41.00 mm
Šířka: 24.00 mm
Síla: 1.66 mm
Hmotnost: 1 Oz
Ryzost: 0.9999

Tato jedna unce (oz), neboli 31,10 gramů (g), vyrobená společností PAMP Suisse, je ozdobena bohyní Fortuna. Byl to první obrázek, který byl kdy zobrazen na zlatém proužku - což z něj udělalo nadčasovou klasiku.

Je to jedna z nejprestižnějších investic, které byste mohli udělat v odvětví zlata. Bohyně Fortuna byla jednou z prvních osobností, které byly zastoupeny na zlatém sloupci. Je vždy zastoupena lasturou plnou zlata a bohatství. Investoři zlata uznají tento prestižní zlatý prut kdekoli a využijí tuto jedinečnou příležitost ke koupi tohoto jedinečného zlatého prutu. Hodnota a cena zlata navíc udržovala bohatství investorů do zlata.

Nabízí elegantní obraz lady Fortuny, římské bohyně a dcery Jupitera. Jako vždy je zastoupena svými mýtickými atributy: kolo štěstěny a nesoucí hojnost, která šíří bohatství jejích natažených rukou. Na druhé straně lišty jsou zobrazeny důležité informace, jako je jedinečné sériové číslo, hmotnost zlatého zlata a čistota drahého kovu.

Zacházejte se zlatou tyčí opatrně. Při manipulaci s nimi doporučujeme používat rukavice, abyste zabránili jejich znečištění nebo zanechání otisků prstů na zlaté liště. Doporučujeme také, abyste svou investici uložili v prezentačním kufru nebo na atraktivním displeji.

Tento produkt lze ověřit pomocí Veriscan.

Tato pokročilá skenovací technologie, která je cenově výhodná a snadno použitelná, okamžitě ověřuje jakýkoli produkt z drahých kovů PAMP nesoucí logo VERISCAN ™

Rychlý kontakt

  • + 420 777 771 077
  • obchod@maxeuro.cz
  • prodejnamax
Najdete nás i na MALL.CZ platba kartou